Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-06-2017, 23:09   #10
Googolplex
 
Googolplex's Avatar
 
Reputacja: 1 Googolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputację
Owszem kolejka to docelowo 5 lat, ale jak pisałem wyżej, w zależności od sytuacji może się zdarzyć, że kolejka to będzie kilka dni jeśli zajdzie potrzeba.

Druga sprawa, to to, że za większość NPC będę odpowiadał ja, a kontakty między 2-3 graczami najłatwiej odegrać przez gdoca, czy innego skype'a. Więc takich wieczorów karcianych w kolejce może być sporo. Po prostu co te dwa tygodnie będzie post MG podsumowujący wydarzenia z pięciu lat.

Nie chciałbym aby sesja zmieniła się w suchą strategię, ale pragnę również dać graczom poczucie przemijającego czasu, czego brak mi bardzo w sesjach PBF nastawionych zwykle na krótkie jednorazowe przygody.
 
Googolplex jest offline