Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2017, 08:41   #2
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Świat, magia, temat i klimat bardzo mnie zainteresowały i nawet zaintrygowały. Szkoda jedynie, że ta rekrutacja jakaś taka niepełna i na zasadach za przeproszeniem "głuchego telefonu". Może jestem wścibski, ale czy to jest problem założyć konto na Lastinn i pisać we własnym imieniu, a nie przez pośredników. Nie ma nawet podane ilu graczy docelowo jest przewidzianych ani do kiedy trwa rekrutacja?

Przepraszam nie zrozumcie mnie źle, bo nic złego nie mam na myśli. Bardzo mnie zainteresowała ta sesja, ale nie pamiętam już kiedy używałem czegoś takiego jak GG...

Tak czy inaczej wstępnie się zgłaszam, może się przełamię do tego archaicznego już mocno komunikatora
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline