Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2017, 14:40   #93
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Pauline spojrzała pytającym wzrokiem na Eleonor. Po dłuższej chwili kiwnęła powoli głową, godząc się z jej decyzją, nawet, jeśli nie uważała jej za stosowną.

– Moja droga, jeśli chcesz udać się na spotkanie z tym… okultystą – widocznie chciała użyć innego słowa, ale uznała, że szlachciance i uczonej nie wypada – to oczywiście Ciebie nie zatrzymam, choć osobiście nie uważam, by to była dobra decyzja. Mimo wszystko cieszę się, że Franz będzie tam z Tobą, będziesz bezpieczniejsza. Mam nadzieję, że jego obecność nie będzie niezbędna, ale… wiesz co mówią o nadziei? – uśmiechnęła się delikatnie.

– Co do mnie, jadę z Ritą do Lozanny. Proszę, dołączcie do nas jak tylko będziecie mogli i… nie dajcie się Bennetowi, dobrze? – w jej głosie słychać było niepewność, troskę, może nawet strach o przyjaciół.
 

Ostatnio edytowane przez Kaworu : 16-06-2017 o 15:43.
Kaworu jest offline