Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2007, 23:13   #9
Niles Elmwood
 
Reputacja: 0 Niles Elmwood nie jest za bardzo znanyNiles Elmwood nie jest za bardzo znanyNiles Elmwood nie jest za bardzo znany
Zasłużone gratulacje! Piątka z minusem
Z braku czasu kilka razy zabierałem się za dokładne czytanie, aż w końcu dzisiaj udało się. Było warto! Przyznam się bez bicia, że zaskoczyłeś mnie konkretnie. Myślałem, że zabierasz się za klasyczną przygodę w DnD i jak wcześniej myślałem i wyraziłem się, z myślą o mnożeniu średniowiecznych uniwersum i udziwnionych autorskich, że jest potrzeba powrotu do korzeni, bla, bla to teraz powiem, że jeśli tworzyć coś nowego , to w takim właśnie stylu. Świetny świat dla ludzi zaczynających przygodę grania w rpg, a zwłaszcza pbf. Dużo dobrze podanych informacji, w sam raz do przetrawienia dla najbardziej wybrednego lenia. Wiele miejsca na kreatywność. Ten setting jest definicją komentarza do sesji w światach autorskich.
Jedyną rzeczą, która zastanowiła mnie zanim jeszcze przeczytałem setting jest mapa krainy. Brak naturalnych granic sprawia wrażenie niemal wyspy ( może temu Irish? :P ) otoczonej ziemią sąsiadów. Historia, która kształtuje granice zazwyczaj idzie rącza w rączkę z przyrodą, która jest sojusznikiem walki o miedzę Pozdrowienia dla Gindorfa Starego!
 
Niles Elmwood jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem