Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-06-2007, 12:51   #72
Khalida
 
Reputacja: 1 Khalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnie
Prychnęła na niego obrażona, ale i tak sie uśmiechała.
-Nie moja wina że nie mam siły! Nie no dobra, moja...- odetchnęła i również zabrała sie za rozglądanie po okolicy. Mimo tego zaczęła trajkotać:-A właśnie, co do Mount Everest... Chciałbyś tam kiedyś wejść? Znaczy na szczyt tej góry? Bo ja bym chciała. To musiało by być ciekawe przeżycie... Chociaż od razu nasuwa mi sie skojarzenie z wieżą Babel. Ale z drugiej strony ludzie wchodzili swego czasu na wysokie szczyty, więc chyba nie ma w tym nic złego, prawda?-
 
__________________
Każdy powinien mieć motto.
Nawet jeśli jest dziwne:
"I'm greedy, not stupid..."
Widzicie?
Khalida jest offline