Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2017, 19:55   #10
Gienkoslav
 
Reputacja: 1 Gienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputację
Masz z bazy 8 punktów. 32 jest do rozdania dodatkowo. po czym zastanawiasz się jak by tu jeszcze dopracować postać... Przypominam że od 5go poziomu można brać prestiżówki jeśli spełnia się wymagania.
No i dodajesz kolejne 3 punkty tam gdzie Ci to niezbędne żeby używać jakiegoś wyczesanego atrybutu czy broni :P

Bo przykładowo. Chcesz grać jakąś fajną rasą ale ma dość kiepskie rasowe dodatki do atrybutów żeby zagrać upragnioną klasą. Albo, że jest postać za słaba na wyczesany ekwipunek.
Więc ja jako MG postanawiam, że możecie dodać sobie dodatkowe 3 punkty do atrybutów. Jak wam się uda, możecie przekroczyć nawet liczbę 20. nie będę za to bić.

Przyda to się zwłaszcza dla tych co chcą grać silniejszymi rasami i utkną na 3cim czy 2gim poziomie rozwoju.

EDIT Taaak, krasnoludem druidem też można grać. Dopuszczam udziwnienia jeśli są fabularnie dobrze poparte. Czyli nie ma banały typu "ugryzł mnie wilkołak wiec jestem likantropem", dajcie jakiś ciekawy opis tego zdarzenia, a przymknę oko.
 

Ostatnio edytowane przez Gienkoslav : 25-06-2017 o 19:57.
Gienkoslav jest offline