Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-06-2017, 09:31   #5
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
SESJA

No to powolutku wychodzimy z doca i zaczynamy. Powolutku tzn., że ci co chcą, to mogą teraz na docach prowadzić luźne gadki podróżne i zapoznania, natomiast

formalny start sesji -
czyli właściwej fabuły - to 26.07


Do tej daty macie czas by wykończyć mechanikę, pouzupełniać panel sesji etc. Prosiłabym również by w docu uzupełnić tabelkę statystyk do walki - bardzo fajnie nam się ostatnio sprawdzała; przyśpiesza rozgrywkę (zwłaszcza gdy kogoś nie ma) i nie trzeba ciągle skakać do MW.

Ekipa:
  • Marrt - Joris - Å‚owca, czÅ‚owiek
  • sunellica - Torikha - kapÅ‚anka, półelfka
  • TomaszJ - Turmalina - zaklinaczka, krasnoludzica
  • Autumm - Przeborka - barbarzynka, czÅ‚owiek
  • Sekal - Marv - wojownik, czÅ‚owiek
  • Marek R. - Trzewiczek - tak jakby Å‚otrzyk, nizioÅ‚ek
  • Paszczakor - Zenobia - cichodajka [tak jakby bard ], czÅ‚owiek
  • Drahini - Shavri - Å‚owca, czÅ‚owiek
Ze względu na lokacje, z jakich przybywacie i chęć aktywności podzieliłam Was następująco:
  • Przeborka i Zenobia jadÄ… z karawanÄ… Kompanii Lionshield od strony Triboaru i dojadÄ… najwczeÅ›niej.
  • Shavri, Marv, Turmi i Trzewiczek jadÄ… od strony Neverwinter z karawanÄ… Leny i dojadÄ… nieco później.
  • Na miejscu mamy Jorisa i TorikhÄ™ - wy wiecie co robić
  • Fabularnie Marduka chyba wysiudamy do Neverwinter, żeby siÄ™ pod nogami nie plÄ…taÅ‚.
W pierwszych komentarzach opiszcie odpowiednio swoje postacie itd.

Co do samego Phandalin nie obiecuję, że mi się uda zrobić formalny opis miasteczka przed urlopem. Natomiast wytrwali mogą przeszukać starą sesję (mniej więcej od połowy 7 strony) i tam znaleźć odpowiednie lokacje. Tym razem proszę nie tworzyć NPCów w lokacji bez mojej zgody, ponieważ jest tam dużo postaci znaczących.

W docu macie także link do mapy osady i okolicy. Odległości są nieco bez sensu, więc zrobię do nich odpowiednią rozpiskę. Wybaczcie, że część opisów jest/będzie po ang., ale nie zawsze mam czas tłumaczyć.
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 05-07-2017 o 12:32.
Sayane jest offline