Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2017, 19:19   #1
pi0t
 
pi0t's Avatar
 
Reputacja: 1 pi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Cienie nad starym światem cz. II

Witam wszystkich na początek parę zasad ogólnych:

• Mechanika postaci wędruje do panelu sesji, żebym miał do niej wygodny dostęp.
• Dialogi od myślnika i kursywą.
• Myśli zaznaczać tyldą
• Grafiki wedle uznania.
• Pierwsza osoba odpisująca na mój post ma większe szanse na osiągniecie sukcesu (system motywacyjny).
• Dłuższe nieobecności dobrze by było zgłaszać, staramy się trzymać terminu pięć dni dla Was, trzy dla mnie.
• Jeżeli załatwiacie coś poza tematem sesji (np dialogi dwóch postaci, o których nie mają dowiedzieć się inni, to proszę o podesłanie tego do mnie na pw)
• Avatary postaci na 200 pikseli, wstawcie je do panelu (jak już ruszy sesja)
• Współtworzenie świata - w granicach zdrowego rozsądku, ale możecie i macie ingerować w świat. Ważne szczególnie na początku przygody, jak będzie wyglądał festyn i święto w dużej części zależy od Was samych.
• Punkty szczęście odnawiają się w tempie 1 punkt co 10 stron. (10,20,30 strona i itd).
• Punkty przeznaczenia - oprócz tego co w podręczniku działają jak PSz na sterydach: - Użycie bez czekania na moją reakcję - zapewniają automatyczny sukces o rozmiarach przekraczających maksymalny sukces. Użycie po mojej odpowiedzi zmienia jej efekt - pojawia się post hen_cerbina
Przykład ([Komentarze] Cienie nad starym światem) Wyjaśnienie ([Komentarze] Cienie nad starym światem)

Zapraszam do komentowania, witania i wszelkich sugestii. Zachęcam również do opisanie swoich postaci, podzieleniem się informacjami z pw (nie dotyczy Avitto), czy jako teraźniejszy dialog. Lub retrospekcje z tych wydarzeń. (Tutaj, później w temacie sesji, albo zachowajcie je dla siebie).

Zakładam, że podróżujecie z sobą od jakiegoś czasu, mieliście czas się mniej lub bardziej poznać – nie dotyczy Avitto, który jest miejscowym.


Ważne:
Ponieważ na części KP ta sprawa różnie wyglądała. Na początek macie ekwipunek tylko i wyłącznie z I i II profesji + 20 zk (oraz część z Was ekwipunek z pierwszej przygody). Możecie go sprzedać ([Warhammer II ed.] Cienie nad starym światem cz II), ale wszelkich zakupów dokonacie już w Fortenhaf.

stany zdrowia
zdrowy / draśnięty / lekko ranny / ranny / ciężko ranny / krytyczny / śmierć

Obecnie ranni, stan PS/PP
Lennart Schatz - zdrowy 1/1
Oskar von Hohenberg - ranny 2/1
Otto Widdenstein - ciężko ranny 0/1
Roel Frietz - ciężko ranny / krytyczny 1/1
Svein Dahr - lekko ranny 1/2
Erich von Kurst - zdrowy 1/1
Gretta - zdrowy 2/2


W roli przypomnienia: ([Warhammer II ed.] Cienie nad starym światem) - tak dla zainteresowanych.


 
__________________
Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!

Ostatnio edytowane przez pi0t : 20-02-2019 o 10:07.
pi0t jest offline