Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-07-2017, 20:37   #13
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał pi0t Zobacz post
Hen przechodzisz samego siebie. Gratulację, obawiam się jednak, że gracze będą co turę wydawać PP, żeby poczytać wersję dziadygi.
Ostatnio nie chcieli, musiałem się postarać

A serio: zaplanowany był tylko tytuł "Lochy Inkwizytorium, 2673KI" oraz tekst od obrazka z kołem (ten ostatni) w dół. Później zastanowiłem się, gdzie te lochy powinny się mieścić. Znalazłem, że w Altdorfie... Dopisałem. Później nie bardzo pamiętam. Wiem tylko, że dwie godziny później obudziłem się z trochę większym postem

edycja: Dodałem małe wyjaśnienie.

Tych, którzy nie czytali poprzedniej sesji informuję, że dziadyga/bajarz/Caspar Niederlitz/wójt wioski nad dopływem Yarry (to ciągle ta sama osoba, za każdym razem odgrywana przeze mnie) opowiada historię Waszych przygód półtora wieku później (najpierw w karczmie, teraz w lochach). Ta historia jest też związana z pewnym jego eksperymentem.

Tak czy inaczej, drużyna z pierwszej części dokonała kilku wyborów. Ich skutki... ale ponownie: nie uprzedzajmy faktów
 

Ostatnio edytowane przez hen_cerbin : 04-07-2017 o 15:01.
hen_cerbin jest offline