Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2017, 14:04   #5
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
Na koniec polecam skorzystać z tego szablonu Karty Postaci, aby zachować jednolitość i ułatwić mi wyszukiwanie istotnych dla mnie informacji już w trakcie sesji.
Cieszę się, że mój szablon się spodobał Smacznego!



Oczywiście zgłaszam się. Mam w zamiarze grać Lexą "Harpią z Norski", czyli kontynuacja postaci z Żądzy Zemsty. Lexa przez te kilka lat nauczyła się płynniej mówić, nabrała jeszcze bardziej dzikiej i twardej formy, choć wcale nie stała się "bardziej ludzka" na krzywdę innych.

Poszukuję osób do wspólnego tła fabularnego, przyjmę niemal dowolne kombinacje, byle pasowały do charakteru Lexy, która z byle kim się nie trzyma. Norsmanka ma liczne rodzeństwo (młodsze tylko i płci żeńskiej, ponieważ jedyny męski potomek będzie miał teraz z 7 lat ), więc nawet tutaj nie powinno być problemu, by się wpasować. Propozycję przyjmuję na PW. Dla osób, z którymi się dobrze znam i chciałyby po prostu ze mną zagrać, a systemu ni-dyry-dyry; służę pomocą w tworzeniu KP.

Ewentualne pomysły:
- Postać kobieca: młodsza siostra, naukowiec lub postać słaba fizycznie, której Lexa broni, znajoma od kufla (nie-norsmanka)
- Postać męska: wojownik, który dorównuje jej zdolnościom (nie-Norsman) i z którym chętnie się mierzy, kto zabije więcej i szybciej.
Ktoś słabszy od niej, komu mogłaby ciągle dokuczać.
Ktoś, po kim mogłaby cisnąć i ciągle mieliby spięcia (tutaj też przydałaby się osoba trzecia, która by to uspokajała, aby się nie pobili).
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline