Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2017, 20:30   #1
LuckyLuck15
 
LuckyLuck15's Avatar
 
Reputacja: 1 LuckyLuck15 ma wspaniałą reputacjęLuckyLuck15 ma wspaniałą reputacjęLuckyLuck15 ma wspaniałą reputacjęLuckyLuck15 ma wspaniałą reputacjęLuckyLuck15 ma wspaniałą reputacjęLuckyLuck15 ma wspaniałą reputacjęLuckyLuck15 ma wspaniałą reputacjęLuckyLuck15 ma wspaniałą reputacjęLuckyLuck15 ma wspaniałą reputacjęLuckyLuck15 ma wspaniałą reputacjęLuckyLuck15 ma wspaniałą reputację
Wojny Mandaloriańskie

Nowy jestem, wiem to, ale chodzi mi po głowie temat Gwiezdnych Wojen, a dokładnie Wojen Mandaloriańskich. Większość pomyśli że to następna sesja w stylu "za Republikę!!!". Nic bardziej mylnego!

Planuję aby w tej sesji gracze wcielili się w Mandaloriańskich najeźdźców z frakcji Neo-konkwistadorów. Oni nie nosili wymyślnych zbroi w typie tych Konkwistadorów lub super komandosów jak Jango Fett, ale były bardziej ujednolicone gdyż w tym okresie armia Mandalorian była w dużej części poborowa. Przyjmowano masowo ochotników i nie raz ogłaszano przymusowy pobór na podbitych planetach, większość nawet nie znała języka Mando! Gracze właśnie będą takimi Mandalorianami i będą działać w ramach drużyny na pewnym etapie wojen jeszcze przed atakiem na Republikę.

Nie wiem czy jest jakiś system RPG do Star Warsów, więc postaram się stworzyć jakąś szczątkową mechanikę aby postaci nie wyglądały jakby wyszły z jednej taśmy produkcyjnej.

Liczę na wasze opinie i pozdrawiam
 

Ostatnio edytowane przez LuckyLuck15 : 14-07-2017 o 20:34.
LuckyLuck15 jest offline