Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2017, 02:49   #5
Moni
 
Moni's Avatar
 
Reputacja: 1 Moni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłość
Rudowłosa zmarszczyła brwi, jakby usiłując sobie coś przypomnieć. Mruczała pod nosem różne imiona, jednak żadne z nich nie pasowało jej do złotowłosej. Po dłuższej chwili zdecydowała, że należy się poddać. Westchnęła ciężko, spuszczając wzrok. Przemówiła zakłopotana.
- Nie wiem kim jesteś. Nie znam imion żywych, jeżeli mi się nie przedstawią... Na szczęście mogę ci jakoś pomóc... - Uśmiechnęła się słabo. - Urodziłaś i wychowałaś się w pobliskiej wiosce, Sukushi. Dość łatwo tam trafić, wystarczy iść cały czas w tamtą stronę. - Wyciągnęła rękę, wskazując palcem przestrzeń za plecami blondynki. - Po jakimś czasie trafisz na ścieżkę. Kiedy to się stanie, będziesz musiała skręcić w prawo i iść przed siebie, nie zbaczając ze ścieżki. To będą może ze dwie godziny drogi... - Zamilkła na dłuższą chwilę. - Raczej nie powinnam tam iść. Nie polubią mnie, jedna poradzisz sobie sama. Może się też zdarzyć, że mieszkańcy będą bardzo zdziwieni widząc cię żywą, lecz na zdziwieniu wszystko powinno się skończyć.
Stała tak, jakby czekając na kolejne pytania.
 
__________________
Prowadzi: ZÅ‚ota maska
Prowadzona: Chmury nad Draumenionem
Moni jest offline