Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2017, 13:07   #8
Earendil
 
Earendil's Avatar
 
Reputacja: 1 Earendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemu
Choć Rudowłosa nie mogła zobaczyć ściągniętych brwi elfki, z pewnością wychwyciła jej zmrużone oczy. Teoria o zwykłym potknięciu stawała się coraz mniej prawdopodobna, chyba że był to wyjątkowo nieszczęśliwy wypadek. I śmiertelny. Czy ona chce mi powiedzieć, że umarłam i jakimś cudem odzyskałam życie?!, pomyślała, zaciskając dłonie w pięści. Choć jeszcze przed chwilą tak bardzo pragnęła kontaktu z tą kobietą, teraz, z każdym jej wypowiadanym słowem elfka czuła, że chce jak najszybciej się oddalić od tej dziwnej istoty. Głowa zaczynała ją boleć od rozmyślania nad słowami swojej towarzyszki, która nie potrafiła, lub też nie chciała udzielić jej prostych odpowiedzi, meandrując wokół nich jak rzeka, gdy napotka na swej drodze głaz. Niemniej blondynka postanowiła, że wyciągnie z niej tyle odpowiedzi, ile zdoła, dlatego wróciła do zadawania kolejnych pytań:

"Nie odpowiedziałaś mi, kim jesteś. I co było w moim życiu takiego hańbiącego?"
 
__________________
"- Panie, jak odróżnić buntowników od naszych?
- Zabijcie wszystkich. Będzie zabawniej." - Taltuk
Earendil jest offline