Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2017, 15:00   #8
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
Trochę zboczyłeś z tematu, nie nazwałbym tego wadą systemu tylko jego specyfika, postapo to nie to czego chcesz tylko to co dostajesz (czy raczej co na ciebie spadło).

Ale dla mnie ciekawsze jest budowanie postaci pod konkretną broń (i to nie wiedząc na ile MG którego nie znasz okaże się życzliwy w kwesti wyposażenia) i to w zasadzie ograniczając jej możliwości funkcjonowania (Percepcja, przecież snajper musi móc wypatrzeć cel!)

Edit
Cytat:
Innymi słowy jeśli chce być złośliwym MG, to nie potrzebuje do tego żadnych okazji a już w żadnym razie twoja KP - jaka by nie była - mi w tym nie przeszkodzi. Ot lubię to i tyle
W końcu to nie MG morduje postaci tylko gracze

Cytat:
Podoba mi się twój sposób prowadzenia. Pomyśleć jak mogło by być fajnie jakby wpakował wszystko w powiedzmy walkę kopią a tu nie starczyło hajsu na konia. Względnie trzeba było by ustalić gdzie ów zwierz ma przód a gdzie zadek
Ostatecznie wybrałem inną kartę

Ale właśnie o takie postaci mi chodzi, cała para w jedną umiejętność
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!

Ostatnio edytowane przez Leminkainen : 16-07-2017 o 15:07.
Leminkainen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem