Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-07-2017, 17:26   #9
Moni
 
Moni's Avatar
 
Reputacja: 1 Moni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłość
- Nie powiedziałam ci, kim jestem, ponieważ wtedy z pewnością skończyłabyś tę rozmowę. Jeszcze byś uciekła do lasu i zbłądziła,
wtedy by dopiero było... Za bardzo cię lubię, aby ci na to pozwolić.
- Spojrzała za siebie, jakby coś usłyszała. Jednak elfka nie dostrzegła tam niczego ponad kilka krzaków i drzew. - Na mnie już czas. Mam swoją...
pracę. Jesteś mądrą dziewczyną, z pewnością kiedyś zrozumiesz co mam na myśli... Powiem ci tylko coś o twojej hańbie, skoro mnie o to prosiłaś. Niby nie powinnam, ale dla niektórych warto naginać zasady. Twój ród z pokolenia na pokolenie przejmuje rolę egzekutorów, stąd ta niechęć. Nawet jeśli ty jeszcze nikogo nie zabiłaś. Ale jak mówiłam, na mnie już pora...
- Odwróciła się i poczęła powoli kroczyć przez mgłę. - Do zobaczenia wkrótce, moja droga.
 
__________________
Prowadzi: Złota maska
Prowadzona: Chmury nad Draumenionem
Moni jest offline