Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2017, 22:52   #7
Seachmall
 
Seachmall's Avatar
 
Reputacja: 1 Seachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputację
Co do balansowania się Triady.
Przypominam, że Weawer miała dość, że Wyrm ciągle niszczy jej dzieła, spętała go i to doprowadziło Wyrma do szaleństwa i jest jednym z powodów dla którego WoD jest WoD'ed (do bani jest tam żyć).

Teraz czemu Garou nienawidzą Kainitów? Pomijając fakt, że są nieumarli jest jeszcze sprawa, że Bestia, którą mają wampki jest podłączona do jednego z aspektów Wyrma. Więc jest wytłumaczenie skąd nienawiść.

Możecie zapytać CZEMU WoD'owy Bóg by to zrobił? Pozwólcie, że wcielę się w rolę WoD'owego Boga i przedstawię z jakiego rodzaju istotą mamy do czynienia.

Cytat:
Jestem Bogiem z WoD'a i uważam, że stworzenie Aniołów aby kochały ludzkość równie bardzo jak mnie, a następnie zabronienie im interakcji z nimi jest równie dobrym pomysłem, co obdarzenie śmiertelnika nieśmiertelnością, supernaturalnymi mocami oraz moją OSOBISTĄ ochroną i nazywanie tego karą.
Bóg WoD'a jest bardzo, ale to BARDZO krótkowzroczny.
Przyznam Metasetting WoD'a ma masę dziur, ale tym zabawniej jest szukać sposobu, aby to wszystko mogła działać.
Zważając, że mamy Triadę, Boga i Lilith, która twierdzi, że Lucyfer i Yahwe to potężni Magowie, sprawia, że jest co najmniej ciekawie.
 
__________________
Mother always said: Don't lose!
Seachmall jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem