Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2017, 23:16   #13
Seachmall
 
Seachmall's Avatar
 
Reputacja: 1 Seachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Leoncoeur Zobacz post
to nie jest wytłumaczenie.
To żeś się postarał na odpowiedź.
Ok pozwól, że wytłumaczę CZEMU to w pełni wystarczy za wytłumaczenie.
Z tego co wiem Garou walczą ze Żmijem ponieważ w chwili obecnej jest szalony i usilnie pracuje, aby zniszczyć wszystko. Wampiry śmierdzą Żmijem, z powodów, które podałem. Więc wilkołaki nienawidzą wampirów ponieważ uważają je za narzędzia Żmija.
Proste? Dla mnie owszem.

Teraz czemu Wampiry nienawidzą wilkołaków?
One ich nie nienawidzą. One się ich boją. Jeden w pełni dojrzały wilkołak jest w stanie spokojnie zmiażdżyć koterię wampirów. Jedynie Tzimisce mają jakieś szanse z nimi, a to i tak wtedy kiedy osiągną dostatecznie dużo zaznajomienia z Vicissitude, aby osiągnąć formę Zulo. Reszta? Mają tylko jedno założenie co zrobić, jeżeli dojdzie do spotkania z wilkołakiem, szczególnie jeżeli jesteś sam.
Wiej i módl się, aby miał ważniejsze rzeczy do roboty.
Nie oznacza to, że Przedpotopowcy czy Mathuzalemy by się tak zachowały, ale wszystko młodsze wie, że z psami się nie zaczyna.

Leon musisz zrozumieć, że ludzie którzy oryginalnie pisali dla White Wolfa, byli bandą Hipisów, Neo-pogan i New Age'owców.
Dowód?
Mag: Wstąpienie.
Główny "zły" w oryginalnym założeniu to de facto RZĄD Rządu i technologia/nauka.
Kult Ekstazy - Hipisi
Verbena - Neo-poganie, lub zwykli poganie
Mówcy Marzeń - jak wyżej.
Niebiański Chór - Chrześcijanie/Hebrajczycy/Islamiści - chyba najmniej rozbudowana Tradycja ze wszystkich.

Mierzwienia będzie cię czekało dużo więcej.
 
__________________
Mother always said: Don't lose!
Seachmall jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem