Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-07-2017, 14:43   #19
Seachmall
 
Seachmall's Avatar
 
Reputacja: 1 Seachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Leon
Seach, serio?
Doświadczony gracz w WoD takie rzeczy?
niskopokoleniowcy to może i tak.
ale już wamp 7 pokolenia ma potencjał (jego siła sama w sobie + wpływy w społeczeństwie ludzi) by wymordowywać całe watahy. I to jest clue. Wilkołaki nienawidzą wampiry przez te absurdalne mitololo i jest cicha wojna. Gdyby wampiry nienawidziły wilkołaków, to byłby w minuta-osiem wilczy holocaust. Jak kiedyś pisałem w innym topiku, to dwa użycia dyscypki, jeden podpis i na teren caernu wjeżdżają buldożery a wilki nic nie moga bo "Litania". 1 vs 1 starszy wampir v wilkołak i masz scenę jak z avengers, ale to wamp jest tu Hulkiem a wilczek Lokim.
Dodam jeszcze, że gdyby wampiry na poważnie wzięły wojnę totalną z wilki... to jednego wieczora 7 pokoleniowiec tworzy powiedzmy 5 wampów 8 pokolenia. Po tygodniu te wampiry są świadome swoich wszelkich możliwości i są "on line". Casus Sabatu. Wilkołak się rodzi i dojrzewa przez xy lat. Masz tu motyw zalania przeciwnika masą.
Tak mi kiedyś przez myśl przeszło: "czemu wampiry nie zdecydowały się zniszczyć Garou. Tak po prostu.
Dobra może trochę przesłodziłem, ale jest powód, dla którego dzieciaki Kaina nie polują na wilkołaki, dla którego jest podziw/podejrzenia wobec Gangreli, że są w stanie przejść przez ziemie wilków i to przetrwać, jest powód dla którego nie robią tego co opisałeś.
Poza tym pokolenie nie świadczy o wszystkim, bardziej istotny jest wiek. Ponieważ jednodniowy 7-pokoleniowiec, nie jest silniejszy od tysiąc letniego 10-pokoleniowca.
Do tego, nie wiem, może za mało czytam o Wilkołaku, ale sądziłem, szczególnie w modern nightsach. że Wilkołaki trzymają się swoich terenów, ale Wampira utłuką jak się napatoczy na ich terenie. Nie wchodzą do miast, nie rozwalają wszystkiego co śmierdzi żmijem, po czym nie wracają śpiewając Trololololo.

Cytat:
Dodam jeszcze, że gdyby wampiry na poważnie wzięły wojnę totalną z wilki... to jednego wieczora 7 pokoleniowiec tworzy powiedzmy 5 wampów 8 pokolenia. Po tygodniu te wampiry są świadome swoich wszelkich możliwości i są "on line". Casus Sabatu.
Dlatego Sabat wygrał wojnę z Camarillą co nie? Przecież patrząc na mechanikę po tym tygodniu oni ciągle mają tylko 3 kropki dyscyplin. Chyba, że tatuś wysłał ich na EPIC adventure z Bloodlinesów.
 
__________________
Mother always said: Don't lose!
Seachmall jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem