Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2017, 04:41   #1
Zell
Edgelord
 
Zell's Avatar
 
Reputacja: 1 Zell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Thicker than water

Hai.

Założyłam nowy temat sesji (bo nowa sesja) jak i nowe komentarze (bo nowa sesja), żeby było ładnie. To, co wrzuciłam to mój sposób na początek każdego tematu sesyjnego, taka krótka scenka, na którą i tak nie odpisujecie.

Kawałki dla was będą, jak się obudzę, bo ja śpię nawet teraz ze strachem, że ten stary wiatrak wysiądzie, a ziszczenie tej możliwości oznacza kłopoty dla was (bo zirytowana Zell-MG w cierpieniu konania jest problemem). Przepraszam. :<

Jak pisałam w tamtych komentach wolę odpisy dawać w tygodniu, nie w weekend, bo weekendy są zdradzieckie.

Założę za chwilę doca wspólnego, aby móc robić też to grupowo, a nie tylko klasycznie, we dwójkę. Na to będą oczywiście zakładane osobiste doce, jeżeli zajdzie taka potrzeba większej intymności ze mną.

Justujmy i róbmy wcięcie, aby post po wrzuceniu był ładny (lubię jak jest ładnie). Kursywa dialogów też byłaby w cenie. Dodajcie avy do panelu jak go założę (choć pewnie i tak już będzie jak tu wejdziecie).

Możecie w tym temacie próbować brać na litość, wylewać żale, płakać, grozić, błagać, przekupywać... chociaż tylko jedna opcja ma jakąkolwiek szansę.

Have fun!

(tak, napisałam w nazwie tematu, że to Wampir, bo to jest Wampir tylko od ekipy z zaplecza)
 
__________________
Writing is a socially acceptable form of schizophrenia.

Ostatnio edytowane przez Zell : 01-08-2017 o 11:23.
Zell jest offline