Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2017, 12:34   #15
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Właściwie to trzeba by wziąć pod uwagę, że jedna osoba może być obcykana na tyle by mentorzyć w jednym systemie i być laikiem i potrzebować konsultacji w innym. Tak jak ja mogę coś powymundrzać sę o neuro ale z takiego WoD czy innych DD to kompletna noga jestem. Bo w samym klikaniu sondy była mowa o mentorach uczniach itd. bez detali a ja bym pewnie musiał kliknąć i jedno i drugie jak pytanie jest ogólne a nie o jeden konkretny system.

- A z tamtej sondy jakoś klarownej wizji jak to ma wyglądać to nie widzę. Pewnie wyjdzie jak zwykle, że i tak każdorazowo będzie to rozmowa dwóch - trzech osób przez pw, doc i inne takie pomoce. Ten spis jest dobrym pomysłem by w razie czego wiedzieć do kogo uderzać o pomoc. A co z tego wyjdzie to cóż...
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem