Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2017, 17:13   #1
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
[Neuroshima] Hell on Wheels


Kolej na kolejną część kampanii i przy okazji możliwość wprowadzenia nowych królików dośwadczalnych graczy.

Motywem przewodnim sesji jest kolej, a konkretnie wyprawa Kolei Nowojorskich mająca na celu sprawdzenie czy istnieje możliwość udrożnienia linii kolojowej do Detroit. Dotychczasowa drużyna pokonała już całkiem spory dystans, ale i poniosła straty, tak w grze jak i w rzeczywistości (paru graczy po prostu znikneło z forum, no cóż bywa) więc potrzebujemy nowych.

Sesja utrzymana w okolicach stali, choć zdecydowanie nie będzie to nierdzewna stal wypolerowana na wysoki połysk. Mechanicznie będzie oparta na NS 1,5 z dodatkiem Ołów + trochę będzie poligonem dla pewnych rozwiązań które planuję zastosować. Wątpię żebyście w praktyce odczuwali potrzebę interesowania się mechaniką chyba że będziecie chcieli mi przypomnieć o swoich sztuczkach, cechach.

Potrzebuję kilku graczy.

Karta standardowa (mogą być profesje i pochodzenia z dodatków) Do wydania 60 na współczynniki i 30+35 na umiejętności. PD są zdobywane w trakcie sesji, więc istnieje możliwość rozwijania postaci w trakcie gry. Ekwipunku nie kupujecie sami, napiszcie do mnie po stworzeniu karty coś uzgodnimy.

Karty najlepiej przesyłać w formie google docs

Mile widziani nowi użytkownicy forum i osoby nowe w systemie którym mogę pomóc z tworzeniem karty (albo mogą skorzystać z któregoś z mentorów)


Czas rekrutacji to miesiąc, myślę że do tego czasu powinienem doprowadzić pociąg w odpowiednie miejsce.
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline