Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2017, 23:19   #1
Gormogon
 
Gormogon's Avatar
 
Reputacja: 1 Gormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputację
Coś bym poprowadził.

Czołem wszystkim,

tak sobie ostatnio myślałem, że chętnie bym coś poprowadził (w czasie bliżej nieokreślonym ). Trochę już zacząłem ogarniać jak to się robi przez te internety i w sumie całkiem to fajne jest . Tym razem jednak, po zebraniu pewnej ilości doświadczenia, chcę się przygotować bardziej profesjonalne, niż dotychczas . Dlatego chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś byłby zainteresowany udziałem, bądź chociaż pomógłby wybrać mi co poprowadzić.

1. Horror rodem ze złotych czasów tego gatunku, czyli lat 50-60 . A dokładniej, sesja dość mocno inspirowana takimi perłami kinematografii jak "The Wasp Woman"
czy "Attack of the Giant Leeches". Jednym słowem piękne klasyki...
Sesja miałaby tytuł "Atak kobiety rekin", a całość działaby się w słonecznej Kalifornii.

2. Sesja na motywach jednego z moich ulubionych gatunków kina - filmów o rekinach. Chciałbym spróbować poprowadzić przygodę o tych majestatycznych i strasznych stworach, która ociekałaby strasznym kiczem, przy próbie zachowania pełnej powagi. Myślałem o czymś tak absurdalnym jak "Rekiny widmo z kanałów".

3. Tym razem coś poważniejszego i zdecydowanie spokojniejszego, czyli nWoD (zwany także chyba jako CofD). Sesja w Ghula wprowadzająca w Wampira: Requiem. Początek XX w. (Francja) lub lata 30. (Niemcy) i środowiska artystyczne, które są bardziej mroczne niż się to wydaje. Więcej tu nie napiszę, bo boję się zaspoilerować.
Ewentualnie Hunter, może podczas 2WW, ale nie mam na razie jakiegoś dobrego pomysłu.

4. Klasyczny WH1ed, na pełnej mechanice. Krótka, mroczna sesja w Norsce inspirowana baśniami i podaniami ludowymi, o klimatycznym tytule "Kraina lodu".

Pod względami technicznymi dostosuję się do graczy, jestem leniw... tfu liberalnym MG.

Z góry dziękuję za odpowiedzi
 
__________________
„Wiele pięknych pań zapłacze jutro w Petersburgu!”

Ostatnio edytowane przez Gormogon : 06-08-2017 o 23:35.
Gormogon jest offline