Wątek: Sesje żabola
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2017, 19:14   #1
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Sesje żabola

Witajcie!
Być może przeginam, ale chciałbym tak we wrześniu poprowadzić nową sesję. Mam trochę pomysłów, lecz nie wiem czy jest sens się szykować, aby zamknąć rekrutację. Dlatego też postanowiłem założyć tą oto sondę. Sesję może założę we wrześniu, choć nie jest to jeszcze takie znowu pewne, więc sonda nie jest zobowiązująca.
Oto propozycje:
1. Ziemia zaiste obiecana[Chronicles of Darknes-Demon/Beast/Requiem]: Sesja inspirowana ziemią obiecaną, zdecydowanie najambitniejszy projekt.
2. Mroczny Loch [shadow of demon lord]: Sesja zainspirowana grą Darkest dungeon, bazowo mająca się rozgrywać na mechanice wymienionej wyżej, choć jak bardzo chcecie może być inna propozycja. Znając mnie będzie mniej .mrocznie, a bardziej relacyjnie shipowo…
3. Fantastyczni Detektywi [Iron Kingdoms/Eberon]: sesja mocno zainspirowana przygodami detektywa Garetta gdzie gracze mięliby własną agencję detektywistyczną.
4. Awatar: Legenda Korry- księga ósma - poszukiwania – Rozgrywająca się na mechanice fae sesja, której akcja miałaby miejsce 15 lat po zakończeniu serii i jednym z wątków byłoby poszukiwanie awatara… ZNOWU.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija

Ostatnio edytowane przez Slan : 07-08-2017 o 19:22.
Slan jest offline