Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2017, 16:50   #8
Seachmall
 
Seachmall's Avatar
 
Reputacja: 1 Seachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputację
Tom czemu nie zaaplikujesz logiki z Unboundable do Red Listy?

Cytat:
Dodałbym (bo głównie o nią mi chodziło) dużo prostszą rzecz: w przygodzie gdzie wszystkie postacie zaczynają jako neonaci, nie ma miejsca na postać-Anathemę. To zupełnie inny pułap mocy.
Powiem ci o co Zell chodziło, tak żebyś zrozumiał.
Anathema z Red Listy miałaby UDAWAĆ neonatę. Baczyć na to co robi, jakich zdolności używa, jaką wiedzę prezentuje itp.
Anathema idzie do znajomego Tzimisce mówi, zrób ze mnie czarnego karła o azjatyckich korzeniach i dawaj, bawimy się w Neonatę. Albo miej Obfuscate na dostatecznie wysokim poziomie, przecież WSZYSCY nie chodzą z tym ciągle włączonym, oczy by pewnie zaczęły świecić.

Więc jeżeli dobrze rozumiem:
Ignorowanie nowej edycji bo stara edycja zezwoli mi na zrobienie czegoś - Dobrze, dopuszczam.
Zrobienie czegoś, co nie zgadza się do końca z założeniem sesji, ale pozwoli na dodanie kilku nowych warstw intrygi i niebezpieczeństwa ( z założeniem, że gracz wie co robi i odegra to dobrze co już MG ocenia)- źle, nie chcę tego widzieć.
 
__________________
Mother always said: Don't lose!
Seachmall jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem