Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2017, 18:59   #10
Seachmall
 
Seachmall's Avatar
 
Reputacja: 1 Seachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Tom
Zrozumiałem to dokładnie tak jak napisałeś. Nie jestem pewien dlaczego twierdzisz że było inaczej.
Cytat:
Napisał Tom
Niby ktoś tak młody mógłby popełnić czyn który wywołałby furię całej Camarilli. Nie tylko oficjalny wyrok śmierci - to osiągnąć łatwo. Miejsc jest 13. Dokładnie. Czyli postać zrobiła coś, co sprawiła że jest uważana za groźniejszą dla Camrilli od wampirzycy odpowiedzialnej za śmierć kilkunastu procent ludzkości. Kilkusetletniej bomby biologicznej wciąż niosącej Czarną Śmierć - tyle że groźną i dla śmiertelnych i dla wampirów?
Uważam, że było inaczej bo ty napisałeś, że uważasz, że jest inaczej.

Do tego Podręcznik do Red Listy wyraźnie mówi, że możesz dodawać ponad te 13, ponieważ nie miałoby sensu gdyby nie można było. To nie jest ranking "Najwredniejsze wampiry na świecie" tylko lista zagrożeń, wśród których jest Ghoul Łowca.

Cytat:
Napisał Tom
Jak to pomoże, to mogę dodać że odrzucenie takiej postaci gracza wcale nie oznacza że mam coś przeciwko żeby był taki NPC.
W najlepszym przypadku jest to ograniczanie graczy, w najgorszym jest to plagiat i hipokryzja.
 
__________________
Mother always said: Don't lose!
Seachmall jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem