Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2017, 19:20   #11
TomBurgle
 
Reputacja: 1 TomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputację
Nie napisałem że uważam inaczej. W ogóle nie odniosłem się tam do przypadku postaci gracza - Anathemy udającego neonatę. To byłoby nie na temat, a wolę trzymać się tematu.

Nie dodawać ponad 13, tylko zastępować. Decyzją konklawe z udziałem dwóch Justykariuszy, po konsultacjach z Wewnętrznym Kręgiem i tak dalej i tak dalej.
Dla pewności: podręcznikiem do którego nawiązuję jest "Dread Names, Red List"[str.20, pierwsze linijki]. Mam nadzieję że mówisz o "The Kindred Most Wanted", wtedy różnice wersji przez w ciągu 20 lat rozwoju gry są oczywiste. No może poza tym że to właśnie jest ranking najbardziej poszukiwanych zagrożeń dla Camarilli na świecie. W kolejności. Akurat to się nie zmieniło.

EDIT: pogrzebałem, znalazłem wspomniany przez Seachmalla fragment o wydłużaniu listy w "Dread Names..". Głębiej w podzie[116, jak ktoś ciekaw], jako alternatywę dla MG dla wprowadzania przykładowych zagrożeń lub nowych, swoich do listy inaczej niż normalnie(przez zgładzenie kogoś z listy lub decyzję konklawe). Jest opcja zwykłego wydłużenia ponad 13 osobników. Albo ujawnienie tajnej części listy. Albo stwierdzenia że Czerwona Lista jest taka, jaką akurat dostaną Czerwoni Alastorzy w danej chwili. Bo nigdy nie było inaczej, albo bo tak będzie od tej pory bo takie czasy.
EDIT2: na tej samej stronie jest ładna analogia do tej kwestii. FBI ma listę Top Ten Most Wanted składającą się, z definicji, z 10 osobników i listę Most Wanted.

 
__________________
W styczniu '22 zakończyłem korzystanie z tego forum - dzięki!

Ostatnio edytowane przez TomBurgle : 13-08-2017 o 19:44.
TomBurgle jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem