Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-08-2017, 00:53   #18
TomBurgle
 
Reputacja: 1 TomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputację
Light Sleeper znacznie ułatwia operowanie w dzień. Znika jedno z ograniczeń - limit puli kości. A drugie - spontaniczny samozapłon - można obejść przy użyciu dyscyplin Psychic Projection(5 kropa) / Subsume the Spirit(4) / Eminence of Shade(5+5) / Conquering Blood(5+5).

Iron Will i siła woli 7+. Średnia ilość sukcesów dla ST10 to mniej więcej 0. Niezależnie od puli kości. Więcej kości jedynie zmniejsza szansę na krytyczną porażkę( przy 10 kościach - czyli całkiem zacnej puli - jest to ponad 24%, o ile moje źródło się nie machnęło). Dość żeby bardzo brzydko potraktować Malkavianina nadużywającego swojej Demencji.

Mole(Wtyka). Gracz bardzo sobie cenił tą zaletę, a i ja jako MG miałem wygodne narzędzie do szturchania koterii. Wyciągało na wierzch pytania o hierarchię wartości. Czy poświęcisz schronienie kumpla dla ochrony swojego informatora? Życie swojego ulubionego ghula?

Oracular Ability. Nie z przyczyn mechanicznych - podwójny rzut plus uznaniowość MG jest tutaj aż za dobrym hamulcem przed sypaniem niepodważalnymi proroctwami na lewo i prawo. Ale graczka zainwestowała punkty SW w parę pierwszych rzutów i zbudowała sobie markę na której później trzepała od wszystkich przysługi.
 
__________________
W styczniu '22 zakończyłem korzystanie z tego forum - dzięki!
TomBurgle jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem