Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-08-2017, 05:23   #5
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację


[left]W czasie gry nastąpiła zmiana postaci. Fyodor zginął, a jakiś czas potem zacząłem grać Wolradem. Stąd różnica w profilu gracza.

Grając Fyodorem korzystałem z tego avataru



Fyodor wszedł do środka i przyjżał się dwóm poostałym inkwizytorom. Kolejne dwie kobiety… niebywałe. Porzucił rozważania pod tytułem “czy zabrakło kościołowi mężczyzn?” nim się zaczęły. Był Czerwonym Bratem. Widział wiele dzielnych kobiet nieraz z jajami większymi niż wielu mężów więc nim je oceni da im szansę. Choć sam przed sobą nie krył, że spodziewał się, że chociaż jedna da plamę której nie popełniłby mężczyzna.

Z trudem powstrzymał pobłażliwe spojrzenie gdy spostrzegł, że jedna z nich już zajęła miejsce gospodarza, jakby to ona chciała tu karty rozdawać. No niech jej będzie i pokaże co potrafi.

Zaplótł ręce na krzyżu i oparł się barkiem o ścianę i tak już pozostał, czekając na ich nowego zwierzchnika.

 

Ostatnio edytowane przez Arvelus : 02-12-2021 o 14:17.
Arvelus jest teraz online