Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-08-2017, 21:49   #1
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Balans crossoveru wampir-wilkołak

Szukam rad z zakresu zbalansowania wampirów i wilkołaków jako BG. Jakie najlepsze rady macie do "łączonej" sesji. Zaznaczę tu, że chodziłoby raczej o postaci średniozaawansowane, bo przy początkowych kazałbym je stworzyć wg. podręcznika. Startowe postaci uważam za zbalansowane.

Drugie zagadnienie, to jakich systemów najlepiej użyć? 20th Anniversary? Dark Ages?

Temat jest na tyle szeroki, że proszę nie wrzucać tu uwag o mumiach, magach, wróżkach i innych cudach.

Od czego zacząć waszym zdaniem? Na co szczególnie zwrócić uwagę? Jakie przeoczenie może mnie kosztować zepsucie zabawy?
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem