Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2017, 21:01   #6
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
@Amon

Początkowy potencjał bojowy wampira jest dość mizerny. Wilkołaka dość spory. Założymy, że wampir ma 1 na 10, a wilkołak jakieś 4 na 10. Silny wampir z kolei to 10/10. Silny wilkołak to koło 7, może 8 na 10. Chcę znaleźć to miejsce, gdzie oba gatunki są na poziomie 6/10.

@corax
Wolałbym pełną mechanikę, żeby obie strony mogły wyciągnąć głębię postaci.

@Eleishar
No to może zasugerujesz jakiś Rank? Jeżeli postąpimy wg. Werewolf Storyteller Companion to przy Rank 3 mamy 5 Giftów 1 poziomu, 3 Gifty 2 poziomu i 3 Gifty 3 poziomu. Odpowiadałoby to 11 kropkom w dyscyplinach. Co przy powiedzmy 15 FB pozwala stworzyć np. Tzimisce mogącego tworzyć Vohzdy.

Z drugiej strony zwolennicy wampira zarzucą, że nawet na Rank 1 Ahroun dostaje odpowiednik 5 krop akceleracji + jeszcze 3 gifty.

Czy macie jakiś pomysł na to, żeby wilk był syty i owca cała?
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem