Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2017, 20:53   #1
Zara
 
Zara's Avatar
 
Reputacja: 1 Zara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputację
Co w lesie komentuje

Witam w komentarzach do sesji.

Kilka spraw, będących głównie powtórzeniem tych z rekrutacji:

Czas na odpis: 5 dni dla Was, 3 dla mnie, aczkolwiek czasem zdarzy mi się przedłużyć też do 5, o czym postaram się powiadamiać.
Typ rozgrywki: Raczej storytelling, rzuty kością będą następować w przypadku interakcji tego wymagającej między graczami, albo w przypadku jakichś moich wątpliwości.
Tworzenie świata: Nie jestem jakimś mocno doświadczonym MG, także zbyt duża ingerencja w mój plan może mi czasem pokrzyżować trochę szyki. Dlatego można kreować trochę świata samemu, tylko prosiłbym o zdrowy rozsądek. Za kanoniczne uznaje się także książki Sapkowskiego z uniwersum oraz podręczniki gry (ale sam nie znam nawet połowy na pamięć, ani tego nie oczekuję, więc byle nie było jakichś wielkich sprzeczności). Czas gry to gdzieś na 20 lat przed wydarzeniami z sagi, jak pisałem, początek panowania Foltesta, za kilka lat będzie w Temerii problem ze Strzygą.
Odpisy: Dialogi kursywą, reszta według uznania, tylko proszę być konsekwentnym. Długość postów to raczej nie jednolinijkowa, jak ktoś się chce rozpisać, to proszę bardzo.

To na razie tyle. Jak coś mi się przypomni, to napiszę. 5 dni na odpis, czekam.
 

Ostatnio edytowane przez Zara : 21-08-2017 o 21:42.
Zara jest offline