Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2017, 06:52   #8
corax
Krucza
 
corax's Avatar
 
Reputacja: 1 corax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputację
Nie twierdzę, że każdy Malkav jest fishmalkiem tulącym misia i ssącym kciuk. Nie zmienia to faktu, że każdy z nich to szaleniec. Z tego powodu został wybrany przez stwórcę, nie z powodu, że jest mega strategiem czy największym w dziejach kudzkości CEO.
Może dzielenie się demencją nad którą nie masz kontroli jest częścią planu szerzenia chaosu, wpływania na wydarzenia na zasadzie efektu motyla?

Kto powiedział, że pokolenia 8-13 muszą mieć opcję manipulacji emocjami innych wctakim sensue jak podajesz? O.o nie wszystko musi być zbalansowane ani skompromisowane. Z resztą to jest idealnie podkreślone limitami na poziomy dyscypek dla coraz to młodszych pokoleń.

Jak pisałam wcześniej nie widzę opcji by nawet pocąc się mieć gwarancję wywołania akurat tego konkretnego uczucia jakie chcesz później podbijać demencją. Wtedy ta dyscyplina zamiast swego celu robi się dscypliną siermiężną do zastosowania jedynie w określonych ściśle wypadkach.

Z resztą czy w podręcznikach albo nowelkach nie ma przypadkiem pokazanych przykładów zastosowania demencji? Pytam bo nie pamiętam dokładnie. Może mnie pamięć mylić ale tom nowelki o Aristotelu zdaje mi się pokazuje używanie mocy przez niego.
 

Ostatnio edytowane przez corax : 22-08-2017 o 06:59.
corax jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem