Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2017, 11:01   #22
corax
Krucza
 
corax's Avatar
 
Reputacja: 1 corax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Eleishar Zobacz post
A co do demencji nie będącej dyscypliną bojową...
Widzieliście kiedyś co robi w walce wampir, czy wilkołak czy ktokolwiek na którego nagle spada "Absolutne Szaleństwo" (5 kropa)? Nagle z maszyny do zabijania robi się zaślinione diabli wiedzą co.
Miałem taką sytuację w swojej karierze gracza. Kuei-jin (wschodni wampir, dla tych co nie kojarzą) rzucił się na mojego Tremere w szale. W tym momencie zareagował błyskawicznie inny gracz, który grał Malkavem rzucając na bestię Absolutne Szaleństwo. Paskud wylądował na mnie chichocząc i zupełnie nie mając kontaktu z rzeczywistością.
Nope, nie spotkałam się z użyciem demencji na bestii. Ciężko mi sobie to wyobrazić bo nie wiem jak zmusić bestię będącą kwintesencją instynktowych działań i odruchów do niepodzielnej uwagi.

Ale stawiam, że w przypadku Po może być inaczej bo to jednak nie jest bestia a demon. Nie pamiętam jednak szczegółów KOTE aż tak dobrze i musiałabym odświeżyć info.
 

Ostatnio edytowane przez corax : 22-08-2017 o 11:03.
corax jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem