Wątek: Początek
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2017, 19:02   #2
sunellica
tajniacki blep
 
sunellica's Avatar
 
Reputacja: 1 sunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputację
1. Staraj się ograniczać cyfry w tekście, lepiej wygląda zamiast 10 rozpoczynającej zdanie będzie "Dziesięć".
2. Gubisz spacje i ą, ę. Każdemu się zdarza, proponuje sprawdzać tekst po dłuższej chwili odpoczynku od niego.
3. Rozdziały jak dla mnie trochę za krótkie na "książkę"… chyba, że piszesz nowelę.
4. Nie masz problemu z interpunkcją oraz myleniem czasów w zdaniach złożonych, a to najczęstsze problemy, także: GUUUD!
5. Nie za bardzo wiem, czy pisanie z punktu widzenia pierwszej osoby jest strzałem w dziesiątkę. Jeśli chcesz, by czytelnik współodczuwał emocje bohatera to ok, ale musisz troszkę uważać, bo łatwo zapomnieć o osobistym wymiarze takiego opowiadania, a nie ma nic gorszego gdy chwyt jaki wystosowałeś będzie się mijał ze zbyt miałka treścią.
 
__________________
"Sacre bleu, what is this?
How on earth, could I miss
Such a sweet, little succulent crab"
sunellica jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem