Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2017, 21:42   #4
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Komtur Zobacz post
Masz mój miecz/topór/różdżkę czy co tam wymyślę przy tworzeniu postaci.


Cytat:
Napisał Hazard Zobacz post
Kolejny lochotłuk Cluttera!

Muszę przyznać, że wciąż bardzo dobrze wspominam Dwimmermount, który pozostawił po sobie bardzo duży niedosyt. Natomiast ta sesja zapowiada się bardzo obiecująco. Może nawet wskrzeszę swojego goblina Zaxiglesa lub zrobię postać na nim wzorowaną.

Jeszcze się zastanowię nad wzięciem udziału, bo nie wiem jak będę stać z wolnym czasem od października i ile czasu pochłonie mi moja własna sesja.

Tak czy siak każdemu polecam. Z Clutterem nie będziecie się nudzić.
Dzięki za miłe słowa, ale goblinem byłoby za ciężko. W Dwimmermount stanowiły one jedną z grywalnych ras z założenia, a tutaj, tak jak napisałem na stronie kampanii:

Cytat:
Rasa. Nyrond zamieszkany jest przede wszystkim przez Oeridyjczyków i, w mniejszym stopniu, przez Suelów. Od strony zasad nie omieszkam polecić variant human traits, które pozwalają człowiekowi na wybranie atutu już na pierwszym poziomie, czyniąc w ten sposób człowieka jednym z najlepszych wyborów od strony zasad, niezależnie od klasy. Możecie spróbować swoich sił także jako krasnoludowie, elfowie, gnomy, pół-elfowie, pół-orkowie, niziołki. Klasyka D&D. Z ras podręcznikowych nie dopuszczam do gry mrocznych elfów, diabelstw (tieflings) i drakonów (dragonborns), a także ras z Volo's Guide to Monsters czy Elemental Evil Player's Companion. Nie ta kampania, nie ten setting. Uprzedzam, że, tak jak w życiu, mniejszości etniczne i rasowe mogą być prześladowane, a dyskryminacja gatunkowa nie jest w żaden sposób rekompensowana od strony zasad gry.
W drugiej sesji, którą prowadzę, wszystkie kombinacje są dozwolone, tutaj - vanilla D&D.

e. Dorzuciłem zasady opcjonalne i domowe - trochę ich niby jest, ale prawie wszystkie były stosowane w mojej równoległej sesji i gra się nam świetnie.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 25-08-2017 o 22:31.
Lord Cluttermonkey jest offline