Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2007, 03:09   #7
Niles Elmwood
 
Reputacja: 0 Niles Elmwood nie jest za bardzo znanyNiles Elmwood nie jest za bardzo znanyNiles Elmwood nie jest za bardzo znany
Dzięki za tak dobre przyjęcie pierwszego posta! Mam nadzieję, że Was nie zawiodę z całokształtem. Jakby co, to walcie prosto z mostu jeśli coś jest/będzie nie tak.
kset dobrze, że już jesteś, i że wypełniłeś swoją kartę nawet
Jest już drugi post tytułem wprowadzenia, wpólny wszystkim. Możecie dalej prezentować Wasze charakterki, lub po prostu dotrzeć na miejsce i rozsiąść się wygodnie w fotelu sali konferencyjnej. Miejsca w których jesteście, budynek KGB możecie sami opisywać, tylko rozsądnie, bo sesja będzie musiała się tego trzymać. Podobnie z elementami fantastycznymi. Śróbka rozwóju technicznego jest dokręcona tylko pare obrotów gwintu, także spokojnie i ostrożnie możecie sobie pokonfabułować.
Fajnie, że się tak palicie do sesji Na razie jest wolniej, bo chcę poprzemycać trochę niedostępnych jeszcze dla Was informacji o świecie. Na dniach następne opowiadanie traktujące o emigrantach i opozycji.
Pamiętajcie też, że jeśli czegoś nie jesteście pewni, lub chcecie coś zrobić, lecz nie bardzo wiecie jak-to-tam wygląda, to wskazane jest jak najbardziej pytać. Tutaj, na PW lub na GG z mojego profilu (zawsze niewidoczne - zawsze odpiszę).
 

Ostatnio edytowane przez Niles Elmwood : 17-06-2007 o 08:20.
Niles Elmwood jest offline