Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2017, 12:08   #203
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Nowy Świat Mroku jeszcze mi nie podszedł. No ale lepsze to niż nic. I skoro wam odpowiada.

Po 24 godzinach aktywności będę Wam robić testy Staminy. Co 4 godziny, bo 6 to moim zdaniem za dużo. Jeżeli przejdziecie test, to pozostajecie aktywni.

Po 24 godzinach aktywności zdejmuje Wam 1 z puli kości. Co 4 godziny. (Np. Ktoś chce komuś przywalić, rzut z dex+brawl, ma 2 dex i 2 brawl, pula kości powinna wynieść 4. Nie spał od doby, więc zabieram mu jedną kość. Rzuca o trafienie 3 kośćmi)

Kluczowe pytanie w kwestii Francisci:

Do kolacji podano wino. Ile pije?
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline