Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2017, 09:38   #2475
legrasse
 
legrasse's Avatar
 
Reputacja: 1 legrasse ma wspaniałą reputacjęlegrasse ma wspaniałą reputacjęlegrasse ma wspaniałą reputacjęlegrasse ma wspaniałą reputacjęlegrasse ma wspaniałą reputacjęlegrasse ma wspaniałą reputacjęlegrasse ma wspaniałą reputacjęlegrasse ma wspaniałą reputacjęlegrasse ma wspaniałą reputacjęlegrasse ma wspaniałą reputacjęlegrasse ma wspaniałą reputację
Witam Was serdecznie, nazywam się legrasse. Razem z johanhelmont postanowiliśmy założyć tu konta, żeby zasilić Waszą społeczność i dołączyć do opowieści, albo potem stworzyć nawet własną.
Gramy w papierowe RPG od 10 lat, nie potrafimy żyć bez kostek w ręce. Moim ulubionym systemem jest Zew Cthulhu i w związku z tym szukam kogoś, kto też lubi takie klimaty.
Mimo hejtu na pierdycję, jestem starym piwniczakiem i uważam, że najlepszy Warhammer, to Warhammer z 1994 roku.
Kocham też maskarady i gotyk, niczym w Monastyrze.
Poza grami RPG i figurkami, interesuję się szeroko pojętą grozą, w szczególności horrorem weird i kocham oglądać taśmowo bardzo, bardzo złe filmy klasy B i dalej. Niskobudżetowe horrory w bardzo złym guście to moje guilty pleasure.
Tak więc: witam i pozdrawiam, może ktoś odpowie na mój zew.
 
legrasse jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem