Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2017, 15:31   #3
Grave Witch
 
Grave Witch's Avatar
 
Reputacja: 45177 Grave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputację
Z chęcią wzięłabym udział w takiej sesji. Halloween jest bez dwóch zdań jednym z moich ulubionych okresów w roku ( ) . Nie jestem jednak przekonana co do wieku postaci. 11-12 to moim zdaniem ciut za nisko. W tym wieku (z doświadczenia polecę) wędrówki w celu zbierania cukierów i robienia psikusów zwykle prowadzone są z dorosłymi i dość mocno ograniczone czasowo i nie tylko. Szczególnie biorąc pod uwagę zagrożenia jakie czychają na dzieci (mowa o tych realnych ). Jest to jednak kwestia czysto logistyczna (takie tam czepianie się) i do ogarnięcia .
Niemniej pomysł jest interesujący i wart przełożenia na rekrutację i w efekcie - sesję.Pozdrawiam.
G W
 
__________________
“Listen to the mustn'ts, child. Listen to the don'ts. Listen to the shouldn'ts, the impossibles, the won'ts. Listen to the never haves, then listen close to me... Anything can happen, child. Anything can be.”
Grave Witch jest offline