Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-09-2017, 14:47   #9
Aiko
 
Aiko's Avatar
 
Reputacja: 1 Aiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputację
Hejo!

Red zarówno obsługuje broń jak i ogarnia jak ją naprawić. Jest nowa w zespole, możliwe, że była z wami na jednej akcji. Raczej trzyma się na uboczu, szukając swojego miejsca w zespole. (kto przygarnie kropka?)

Raczej może dołączyć do ekipy wypadowej i obsługiwać działka dropshipa.

Ad 1. Podobają mi się i Jaskółka i Acheron. Może to drugie bardziej z uwagi na symbolikę

Ad 2. Popieram wniosek MiRaaza. Fajnie by było jakby medyk miał możliwosć opuszczenia statku.

Ad 3. Szmuglowanie mi się podoba. Nie wiem jak wyjdzie od paramilitarności, bo to trochę zależy od tego jak będzie nami dyrygował dowódca, ale mi jakby co odpowiada dowolny wariant (Mogą być nawet typowi piraci!)

Ad 4. Myślę, ze jakiś przemycik mógłby być fajny. Szczególnie jakbyśmy mieli jakiś zbliżający się deadline, trochę poganiałoby to akcję

Ad 5. Jeśli chodzi o skład mostka... Red się nie nadaje.

Co do dropshipa myślę że opcja 6+ pilot jest spoko. Co do uzbrojenia, jakby co Red to wymizia, naprawi i rozgrzeje jak będzie trzeba postrzelać.
 

Ostatnio edytowane przez Aiko : 11-09-2017 o 19:40.
Aiko jest offline