Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2017, 06:18   #9
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Talking

Cytat:
Napisał Mike Zobacz post
Jeśli to ta sama postać o której myślę, to dorosła jej wersja była w sesji Thundrebolt na Polterze :P

chyba, że ktoś z zainteresowanych zaproponuje coś prostego i przyjemnego, do czego łatwy (i darmowy) dostęp miałby każdy.
d20HeroSRD
Darmowe srd do mechaniki superheroicznej W razie pytań wal na pw.
Dokładnie ta sama z tym że bardziej ugodowa, mniej rasistowska, może tym razem uda mu się przeżyć bez podpiswania cyrografów ? XD

Naprawdę się uśmiałem jak przeczytałem komentarz o Tunderboltsach masz wyczucie świata Donatsu nie musisz się martwić odgrywając postaci nawet o trudnych charakterach ZAWSZE idę na ugodowość i grywalność w świecie sesji i z innymi BG co mogą ci potwierdzić panowie w tym wątku którzy prowadzili mi sesje superhero. No chyba, że są jakieś szczególne sytuacje fabularne ale tu się ich nie spodziewam a jeżeli to najpierw wszystko ustalam z MG i współgraczami.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 11-09-2017 o 06:40.
Brilchan jest offline