Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2017, 01:40   #6
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Avdima, przejdzie, idzie o efekt, nie markę. Nie jestem akwizytorem Gimpa .

Ech, obawiałem się, że zdania o docu będą podzielone. Trzeba będzie jakiś kompromis wypracować, ale skoro Av tak ostro postawił sprawę (znaczy, ja tak to zrozumiałem, że doc odbiera Ci przyjemność z gry), znaczy to że pewnikiem większość dialogów będzie na forum. Natomiast doca nie unikniemy w dłuższych dialogach i wypadkach, gdy się rozdzielicie, bo się zrobi bajzel w temacie sesyjnym. Także niestety zło konieczne to będzie.

Poczekam oczywiście na zdanie reszty, wtedy coś zaproponuję konkretniejszego. Swoją drogą skąd ta niechęć tylu graczy do doca? Zawsze mnie to dziwiło, co za różnica wejść na forum i zrobić odpis czy wejść na doca i odpis ? Takie tam rozkminy teoretyczne, bo prowadziłem i z dociem i bez, także mi wszystko jedno.
 
MrKroffin jest offline