Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2017, 14:26   #10
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Czyli mamy komplet .

W sprawie doca będziemy musieli więc po prostu sprawdzić, jak to będzie w praktyce. W ciągu prologu trafi się kilka rozmów, rozegrajmy je poprzez doca. Jeśli komuś to będzie bardzo wadziło, niech da znać, a ograniczymy jego ilość (wgl. zawsze mówcie, jeśli Wam coś nie pasujecie, to spróbujemy jakoś zaradzić). Ale jak mówiłem - pewnej ilości doca nie unikniemy. Link macie tutaj.

Jeśli chodzi o moje złe doświadczenia z dociem to głównie wadziły mi takie sytuacje, jak się np. schodziły dwie osoby i pisały cały dialog, a reszta bohaterów stoi i paczy. Także zawsze proszę poczekać trochę na innych, żeby też mieli szansę pograć.

I na wypadek, gdyby komuś jednak doc czy cokolwiek innego nie pasowało tak, że chciałby opuścić sesję: jeśli tak, to proszę to zadeklarować przed końcem prologu, bo inaczej pomieszacie mi plany i będzie klops . Także mamy taki etap próbny na początek .

Post pojawi się za jakąś godzinę i właściwie możemy już zaczynać . Myślę, że od razu jakiś dialog się pojawi, więc będzie pierwsza próba doca.

PS. Ardel, wiem, że Taffy miało nie być, ale od jutra już jesteś aktywny, więc nie ma potrzeby na dłużej wykluczać Cię z akcji .
 

Ostatnio edytowane przez MrKroffin : 12-09-2017 o 16:02.
MrKroffin jest offline