Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-09-2017, 22:43   #5
Bounty
 
Bounty's Avatar
 
Reputacja: 1 Bounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputację
Brilchan -> Na udział w tym reality show musieliby się pewnie zgodzić inni członkowie zespołu. Poza tym nie widzę problemu, to nawet bardzo pasuje do mojej wizji świata, gdzie ludzie masowo sprzedają swoją prywatność, transmitują doznania (również osobiste i intymne) przez Sense/net i VR. Pamiętajcie też, że Biblioteka Kongresu skupuje (i sprzedaje) informacje o wszystkim i o wszystkich. To nawet świetny sposób na wypromowanie zespołu w Sieci, pytanie czy zgodny z ideałami niektórych.

Poeta-wojownik ulicy - ok. Pytanie co to znaczy "wojownik ulicy" i z czego się utrzymywał? Jak pisałem, typowo bojowych postaci nie przyjmuję.
Jeśli masz więcej pytań, zapraszam na PW.

____
PS. Reputacja na Lastinn to coraz zabawniejsza rzecz, w pół dnia za jednego posta rekrutacyjnego zgarnąłem ze 200 pkt. Kiedyś się człowiek jarał jak skoczyło z 40 na 42.
 
__________________
Stay the reading of our swan song and epilogue.

Ostatnio edytowane przez Bounty : 15-09-2017 o 22:57.
Bounty jest offline