Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2017, 14:03   #3
Szkuner
 
Szkuner's Avatar
 
Reputacja: 1 Szkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputację
Co ja bym dał za paczkę mocarnych fajek...
- Ptaszyny moje, tutaj stary. Meldować obecność - rozejrzał się po otoczeniu upewniając, że sektor jest w komplecie. - Słyszę cię Abe, mostek cały. Priorytetowo nawiąż kontakt z Alex. Ładownia, jaki stan?
Chwycił niewielką wtyczkę w trzęsące się od feralnego skoku palce, którą podpiął się pod ocalałą aparaturę komunikacji z komputerem pokładowym. - Alex, Alex. Czy Alex mnie słyszy? Iskierko moja, przekazuj pełne informacje o Acheronie i proszę o szczegółowe wypunktowanie załogi. Przygotuj mapę uszkodzeń, poślij do DC kiedy nawiążesz bezpośredni kontakt.
Skierował uwagę na monitor skanerów pokładowych. Sprawdza stan tego delikatnego sprzętu, który mógł ulec niefortunnym uszkodzeniom. Jeżeli potwierdzi, że zasilanie awaryjne szczęśliwie dotarło do trzewi profesjonalnego systemu łączności, zażąda wizji na otoczenie ich kosmicznej jednostki.
- Obyście dzieciaczki wszystkie żywe były. - Siłą obolałych rąk odchylił się wraz z krzesłem przymocowanym do acheronowego wnętrza ruchomym, plaststalowym ramieniem, nawiązując kontakt wzrokowy z resztą członków sektora. Wiedząc, że nikogo nie brakuje, pięścią postukał w hełm własnego skafandra i posłał do Teddy szeroki uśmiech i okeya, świadczącego o, mimo wszystko, dobrej robocie. W końcu mogli skończyć w bebechach każdej znanej im gwiazdy, a to wiązałoby się z kurewsko nierozwiązywalnym problemem.
- Linda, kochanie moje - jego wesoły głos, choć mdły od tańczących pogo kiszek, na nowo odezwał się w słuchawkach ocalałych towarzyszy - łapaj sprzęt i szykuj się na meldunki naszej ślicznej załogi, ktoś mógł oberwać. - Kiedy Alex dostarczy do Tichego mapkę drużyny, ten niezwłocznie wyśle ją do pięknej sanitariuszki. - Kto może niech podpina się pod Gniazdo, uszkodzenia mogą być poważne, nie wyfruńmy niepotrzebnie poza dom.
 

Ostatnio edytowane przez Szkuner : 16-09-2017 o 14:24.
Szkuner jest offline