Wątek: Opiekuńczy MG
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2007, 08:52   #7
Midnight
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Reputacja: 1 Midnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputację
No coz, a ja sie nie zgodze. Nawet najlepszy MG nic nie poradzi jak gracze za przeproszeniem daja ****. Wybaczcie slownictwo ale jzu nieraz spotkalam sie z opiniami, ze przez MG poszla sesja w ktorej jego posty byly rewelacyjne, natomiast posty graczy tak nedzne, ze ja poddalabym sie jzu po pierwszych 3 stronach. Nie mozna za wszystko winic jedynie jednej osoby. Sesja to praca grupowa. Dodam jeszcze, ze co do preferencji graczy to sa one zazwyczaj tak zmienne ja kierunek wiatru. Niewiem, moze ja mialam pecha spotykac sie tylko z takimi graczami ale ....
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]
Midnight jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem