Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2007, 11:39   #9
Panda
 
Reputacja: 1 Panda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodnie
-CO?! Żaden cycek ani półdupek nie będzie na mnie warczał ani próbował mnie zjeść!!- zdenerwowany podbiegł szybko do jednej piersi i ugryzł ją w sutka, następnie kopnął w jakiś zadek... i zaczęła się wojna, jeden kopniak w prawo, drugi w lewo, gryzł po cyckach, kopał po zadkach.
-A mogło być kurwa tak pięknie, ale same chciałyście czy też tam chcieliście... Nikt nie będzie podnosił ręki, tfu zębów na mnie!! Zrozumiano!?- i kolejny kopniak poszedł w pośladek-Chciałem być dla Was miły, przytulać Was i w ogóle, ale Wy chcecie mnie zjeść, to tak się odwdzięczacie?!- darł się w niebo głosy, a kobiecych części ciała przybywało.
Nie miał wyjścia, wolał spaść z przepaści niż zostać zjedzony przez jakąś dupę.
Odwrócił się i zaczął biec w stronę przepaści, gdy był przy samej krawędzi wybił się...
 
Panda jest offline