Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2007, 14:01   #1
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Jaka to gra mocium panie?

Witajcie, witajcie!

Widząc, jakim powodzeniem cieszą się konkursy na LI, postanowiłam również coś zorganizować dla Was.

Z przyjemnością ogłaszam zatem otwarcie kolejnej zabawy w zagadki pod tytułem...

<<<JAKA TO GRA MACIUM PANIE?>>>

[brawa]

Kilka zasad na początek:

1. Zagadki dotyczyć będą gier komputerowy zarówno tych zaliczanych do klasyki, jak i świeższych tytułów.
2. Konkurs nie obejmuje jedynie cRPG!
3. Forma zagadek będzie różna: zwykłe pytania, pytania obrazkowe, czasami dźwiękowe.
4. Po zadaniu pytania macie 24h na odgadnięcie. Liczy się pierwsza PEŁNA poprawna odpowiedź.
5. Jeśli w czasie tej doby nikt nie zgadnie, wrzucę jakąś podpowiedź. Od jej czasu macie jakieś pół doby na odpowiedź.
6. Czas może ulec zmianie, podaję go raczej orientacyjnie.
7. Punktacja: 1pkt za poprawną odpowiedź bez podpowiadania, 0,5pkt po podpowiedzi.
8. Punktację będę wrzucać na bieżąco do pierwszego posta w temacie (czyli tego właśnie).
9. Czytajcie dokładnie pytania! Nie zawsze będzie to standard „jaka to gra”, lecz w przypadku oczywistych pozycji (jak Diablo, Heros i inne takie) może dotyczyć jakiegoś szczegółu.
10. Odpowiadacie w tym temacie, jakieś pytania dotyczące samych zasad konkursu kierujcie proszę na PW.
11. Każdy ma tylko jedno podejście do zgadywania w turze! Kolejny raz można odpowiadać dopiero po podpowiedzi lub w następnej zagadce.
12. Posty edytowane nie są brane pod uwagę.

No i cóż więcej dodać?

Mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić.

OK! To zaczynamy.
3
2
1
START!

Zagadka 1.

Na początek coś łatwego:

Z jakiej gry pochodzi ta pani?
Kliknij mnie ^_^

---------------------------------------------------------------------------

PUNKTACJA:

1. Kutak - 4,5
Vengar - 4,5
2. Mazurecki - 3
Glyph - 3
3. Kitsune - 2
4. Sir_herrbatka - 1
Lhianann - 1
Cold - 1
Michalius - 1
Mataichi - 1
Hammen - 1

 
__________________
Konto zawieszone.

Ostatnio edytowane przez Mira : 29-06-2007 o 12:04.
Mira jest offline