Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2017, 13:31   #9
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację

- Nie przejmuj się Toby nie każdy może mieć tak fajnego dziadka jak ja bardzo za nim tęsknie... - Odpowiedział Jimmi na przeprosiny kolegi za zachowanie krewnego i wywinął młynka zdobioną laską ze srebrną główką, którą jego dziadek Luck zostawił mu w testamencie. Nie raz zamęczał was historiami o tym, jakim to jego dziadek był wspaniałym aktorem.

- Wiecie słyszałem w TV, że jak się je za dużo słodyczy i za mało się rusza to potem na starość się ma sklerozę i choruję a potem gada głupoty, bo się ma cholesterol a potem ma się miażdyce czy jakoś tak! To samo pisali w jednym wydaniu, „Cosmo" mamy, więc to musi być prawda! Dlatego właśnie musimy koniecznie dużo dzisiaj jeździć na rowerach tańczyć i śpiewać żeby spalić te wszystkie dodatkowe kalorie - Tak naprawdę chłopiec mocno wystraszył się słów starszego Pana więc starał się jakoś pomniejszyć ich znaczenie.

- Super pomysł! Albo możemy skoczyć na chwilę do mnie Consuella na pewno z chęcią ci przerobi jakąś sukienkę! Co byś powiedziała na przebranie się za Carmen? Główną bohaterkę jednej z najpiękniejszych i najpopularniejszych Oper wszech czasów - Zaproponował April.

Mały Anglofil zachodził w głowę jak pomóc najlepszemu koledze wyjść z twarzą z tej ciężkiej sytuacji w końcu wpadł na pewne rozwiązanie:

- Może się podzielimy żeby wszystko szybciej wykonać? Część pojechałaby do sklepu a część po dynie to wtedy ze wszystkim się szybciej uporamy. A nie przejmuj się tym, co mówi twój brat T! Normalnie wstyd mi czasami, że mamy to samo imię! Zobaczysz jeszcze Butch i on będą żałować że nam kiedykolwiek dokuczali kiedy ty zostaniesz wielkim profesorem matematyki a ja najwspanialszym aktorem w historii - Próbował pocieszyć drugiego chłopca.

 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 23-09-2017 o 16:17.
Brilchan jest offline