Wątek: Misiowanie PBF
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2017, 13:33   #2
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Kliknij tu:
A tutaj moje zdanie na ten sam temat jeżeli kogoś interesowałoby to. Ogólne porady zamieszczone są w temacie jako cytaty. ([Jednolinijków VI] Raport równoległych rzeczywistości)


Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
Plan na post

Pisz konkretnie. Jeśli siadasz do posta musisz wiedzieć co tam ma w nim być. Nieważne czy piszesz post do sesji, komentów czy gdzie indziej. Przemyśl sprawę, pokulaj co trzeba, popatrz na deklarację, na sytuację i wtedy odpisz.
"Plan na post" - moim planem jest nie jeść wówczas mięsa. No, ale pewnie chodziło ci o "wypowiedź" (sprawdziłem w słowniku, myślałem, że zgodnie z regulaminem piszemy na tym forum w języku polskim (jedna z moich uprzednich wiadomości została zacenzurowana jakiś czas temu przez obsługę forum, bo było tam zdanie po angielsku)). Nie bardzo rozumiem co chciałbyś planować w temacie komentarzy, a i średnio rozumiem zasadność planowania wypowiedzi w grze. Moim zdaniem wystarczy wiedzieć co pisało się w grze i co zadeklarowali gracze - jest to bardzo proste, ponieważ odpisując można zawsze powrócić do tych treści i sobie przypomnieć.

Chyba, że chodzi ci o na przykład taką sytuację:
1. BG atakują BN.
2. MG przed przystąpieniem do pisania planuje reakcję BN na ten atak.

No, ale jak dla mnie nie ma tu nic do planowania. Po prostu odpowiedzieć na deklaracje graczy i tyle.

Wyjaśnij o co ci chodziło.
 
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem